wtorek, 1 listopada 2011

Graham Masterton w Polsce

Kolejny wpis literacki, ale bez obaw, bo krótki. Zapraszam do Warszawy na spotkanie z Grahamem Mastertonem, które będę miał przyjemność poprowadzić na zaproszenie wydawnictwa Albatros. Brytyjskiemu mistrzowi horroru towarzyszyć będą autorzy jego biografii, Robert Cichowlas i Piotr Pocztarek. Miejsce i czas na plakacie poniżej. A więc do zobaczenia.


5 komentarzy:

 1. Możesz zadać mu to pytanie: Jak pan to robi, że piszę pan wciąż tą samą książkę (oczywiście różnią się szczegółami, jak demon, czy inny upiór)?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ha, proszę pojawić się na spotkaniu i zadać. Kiedyś chodziła plota, jakoby Masterton miał pod ręką zastęp ghost writerów, którzy mu te powieści rąbią. Tak czy inaczej - przyznać mu trzeba, że nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu warsztatowego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nawet mam możliwość, w metro i kawłek piechotą. Ale nie mam za bardzo ochoty, kiedyś byłem jak rozdawał autografy, jego czytelnicy dzwnie wygądają, nie chcę być z nimi kojarzony (tak wiem snobizm). Pamiętam dziwnie wygądającego chłopaka z reklamówką jego książek, miał ich z 20. Co ciekawe wszystkie mu podpisał i przez cały czas nie schodził mu z ust jego uśmieszek. Może przy pisaniu kolejnych książek też go nie opuszcza entuzjazm.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety nie wiem jak wyglądają prowadzący spotkania z Mastertonem, lecz mam nadzieję, że w miarę i wstydu się nie najem.

  OdpowiedzUsuń
 5. He he he... Uśmiałem się czytając ten dialog. Dzięki :)

  OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga