piątek, 23 września 2011

Kill All Movies na Facebooku - konkurs!

Mój blog zadebiutował na Facebooku. Znajdziecie go pod tym adresem. Będę tam informował nie tylko o nowych wpisach, ale i zamieszczał różnoraki, związany z filmami spam. Z okazji narodzin oficjalnego fanpage Kill All Movies mam dla Was konkurs. Do wygrania jednak nie płyty DVD ani bilety do kina, lecz książki.


Witajcie w Lockwood, spokojnej i cichej mieścinie... gdzie sukuby wychodzą na żer, kiedy zapada zmrok. Wyuzdany seks, bezkompromisowa przemoc i niepokojąca, stara przepowiednia, która wypełni się w tym nadprzyrodzonym horrorze, pokochanym przez wojujące feministki!

Seksowna prawniczka Ann Slavik wraca do  rodzinnego miasteczka w poszukiwaniu swoich korzeni... ale znajdzie tam coś zgoła innego: śmierć, rozpustę, kanibalizm, diaboliczne tajemnice, strach, strach i jeszcze WIĘCEJ strachu! A dwóch zwariowanych, podążających za nią psychopatów to małe piwo w porównaniu do tego, co czeka na nią w Lockwood.

Sam Kaligula uklęknąłby z szacunkiem przed perwersjami, których będziecie świadkiem.

Przeczytaliście właśnie zajawkę powieści "Sukkub" Edwarda Lee, horroru absolutnego, który miałem przyjemność tłumaczyć. Zasady konkursu są proste, choć musiałem nieco je zmienić, by nie łamać regulaminu Facebooka - wystarczy więc... czytać mojego bloga oraz fanpage, a być może jeden z trzech egzemplarzy książki trafi do Ciebie. I tyle.

Konkurs trwa do końca września, zwycięzców powiadomię poprzez Facebook.

Książki ufundowało wydawnictwo Replika. Dziękuję!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga